Zákazník: nepřihlášen
Cena nákupu: 0 Kč

Doprava zboží

Platební podmínky a dodání zboží

1. Cenu zboží a případné další náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy je kupující povinen uhradit jedním z následujících způsobů:

a) bezhotovostně převodem na bankovní účet č. 120796963/0300 (ČSOB)

b) bezhotovostně platební kartou

c) v hotovosti při osobním odběru v provozovně prodávajícího

2. Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li dále výslovně uvedeno jinak, rozumí se kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

3. V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 2 dnů od uzavření kupní smlouvy.

4. V případě platby prostřednictvím platební brány postupuje kupující podle pokynů příslušného poskytovatele elektronických služeb. Platby kartou se uskutečňují prostřednictvím systému ČSOB. Informace o kartě se nedostanou k obchodníkovi. Poskytovatel služeb Československá obchodní banka, a.s. (ČSOB) je instituce pod dohledem České národní banky.

5. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího.

6. Prodávající nepožaduje od kupujícího předem žádnou zálohu či jinou obdobnou platbu. Úhrada kupní ceny před odesláním zboží není zálohou.

7. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

8. Volba způsobu dodání zboží se provádí během objednávky a může být dodáno:

a) na adresu určenou kupujícím v objednávce

b) prostřednictvím výdejního místa zásilek GLS ParcelShop, kterou kupující určil při zadání objednávky

c) osobním odběrem v provozovně prodávajícího

9. Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

10. Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na emailovou adresu kupujícího nebo je přiložen k dodávanému zboží.

11. Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

Newsletter HD Racing Parts

Sledování novinek a odběr newsletteru